Loading...

Sorumluluk Reddi

SORUMLULUK REDDİ

Bu sayfada yer alan sorumluluk reddi beyanları, ARFA OTOMOTİV DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ne ait, (kısaca ARFA OTOMOTİV olarak adlandırılacaktır.) bu web sayfası için geçerlidir.

Bu siteye girerek, aşağıda belirtilen tüm şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılıyorsunuz;

Bu sitedeki materyal sadece ticari olmayan kişisel işler için kullanılabilir. Bu izni göz önünde bulundurarak siteden herhangi bir şekilde kopya almak, siteyi kullanarak yaptığınız herhangi bir materyalde, buradaki telif hakkı, marka ve mal sahipliğine ait tüm duyuruları dikkate aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir şekilde materyallerin izinsiz kullanımı, kullanıcıyı ceza ve tazminatla karşı karşıya getirir. Bu cezalar yayıncılık izni, gizliliği, marka ve telif hakkının çiğnememesine bağlı olanları içerdiği gibi sadece onlarla da sınırlı değildir. Bu sitede bulunan tüm marka ve logolar ARFA OTOMOTİV ve onun iş ortağı firmalarının tescilli ve tescilsiz markalarıdır. Bu sitedeki hiçbir şey, patent, kullanma hakkı veya lisansı, marka teşhiri ve marka sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz.

Bu sitedeki bilgiler sadece paylaşılmak amacıyla verilmiştir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve kullanımından ARFA OTOMOTİV ve iş ortakları herhangi bir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve kesinliği konusunda ARFA OTOMOTİV kesin bir güvence vermekle yükümlü değildir. ARFA OTOMOTİV, içeriğindeki hatalar, unuttuğu, atladığı şeyler için veya bilgileri güncelleme ve düzeltme konularında herhangi bir yükümlük ve sorumluk sahibi değildir. ARFA OTOMOTİV duyuru yapmadan bilgi, materyal, şartname, model, kullanılabilirlik konularında istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu siteye girişinizden veya bu siteyle bağlantısı olan başka bir siteye girişlerinizden kaynaklanan, dolaylı, dolaysız, önemli önemsiz, küçük büyük, sorun yaratan zararlardan ARFA OTOMOTİV sorumlu değildir.

Bu site ARFA OTOMOTİV tarafından yürütülmeyen başka sitelere bağlanabilir. ARFA OTOMOTİV o sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. ARFA OTOMOTİV tarafından tasdik edilmesi beklenemez. ARFA OTOMOTİV bu sitelerin içeriklerini kontrol etmez ve sitelerin kullanımından doğan sonuçlardan mesul değildir.

Siteyi ziyaret eden kişi, görüş, yorum, soru gibi geribildirimlere cevap verirse; bu herhangi bir gizliliği olmayan, tescilsiz öneriler ARFA OTOMOTİV tarafından sınırlaması olmaksızın kopyalanabilir, kullanılabilir ve dağıtabilir. ARFA OTOMOTİV, yeni ürünlerin imal edilmesi, ürünlerin geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetleri için bu geri bildirimlerdeki görüş, genel kavram ve teknikleri kullanmakta özgürdür.
İnternet üzerinden yayınlanan yazışmaların gizliliğini teminat altına alınmadığını size bildiririz.

ARFA OTOMOTİV DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ